BIEGI PRZEŁAJOWE
W sobotę 20 czerwca 20 uczniów z naszej szkoły brało udział w XXXI Biegach Przełajowych w Śmiglu. Wszyscy świetnie się bawili i spędzili miło czas.
Dwoje naszych uczniów stanęło na podium: II miejsce zajęła Stefania Jóźwiak z klasy 1a oraz III miejsce zajęła Zofia Nowak z klasy 8a. Gratulujemy!
tekst i fot. Magdalena Adamczak