Pijmy wodę z kranu!
W piątek 16 czerwca uczniowie klas 4 i 7 uczestniczyli w spotkaniu w przedstawicielką Wodociągów Kościańskich p. Kamilą Wojtkowiak.
Celem spotkania było zachęcenie uczniów do picia wody z kranu. Pani Kamila przedstawiła uczniom ciekawe informacje na temat tego cennego źródła jakim jest woda. Ponadto uczniowie mogli skosztować właśnie kranówki o różnych smakach.
tekst i fot. Magdalena Adamczak