AKTUALNOŚCI

Pijmy wodę z kranu!

W piątek 16 czerwca uczniowie klas 4 i 7 uczestniczyli w spotkaniu w przedstawicielką Wodociągów Kościańskich p. Kamilą Wojtkowiak.

Celem spotkania było zachęcenie uczniów do picia wody z kranu. Pani Kamila przedstawiła uczniom ciekawe informacje na temat tego cennego źródła jakim jest woda. Ponadto uczniowie mogli skosztować właśnie kranówki o różnych smakach.

tekst i fot. Magdalena Adamczak

×
Niezbędne pliki cookies

Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć. Służą na przykład do utrzymania zawartości koszyka użytkownika. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała te pliki cookie, ale wtedy strona nie będzie działała poprawnie.

Zawsze aktywne
Analityczne pliki cookie

Te pliki cookie pozwalają liczyć wizyty i źródła ruchu. Dzięki tym plikom wiadomo, które strony są bardziej popularne i w jaki sposób poruszają się odwiedzający stronę. Wszystkie informacje gromadzone przez te pliki cookie są anonimowe.