Przedszkole
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Zespół Szkół w Czaczu

b_150_100_16777215_0_0_images_joomgallery_originals_dzie_rodziny__1237_dzie_rodziny__3_20240617_1070570141.jpgDzień Rodziny to wspaniały czas dla rodziców i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji, 15 czerwca,  przedszkolaki z Czacza zaprosiły swoich najbliższych do wspólnej zabawy.

Na początku swoje umiejętności zaprezentowały dzieci uczęszczające na zajęcia rytmiczne pod okiem p. Magdaleny Sforek. Następnie dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Rodzinka”, którą w ostatnim czasie intensywnie ćwiczyły. Rodzice z dziećmi brali udział w zajęciach sportowych: skakali w workach, pokonywali tor przeszkód, „sadzili ziemniaki” , a także przenosili jajko na łyżce.

Na gości czekała kawa, słodki poczęstunek oraz ścianka do pamiątkowej fotografii. Emilka, absolwentka naszego przedszkola, a zarazem siostra Gabrysi i Wojtka, skręcała dla dzieci balony oraz wykonywała tatuaże, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na końcu zaprezentowały się dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca „Poezja”. Pani Karolina Tomkowiak sprezentowała każdej grupie kiść balonów z helem, która uatrakcyjniła pamiątkową fotografię.

Dziękujemy Wam, Kochani Rodzice, za miło spędzony czas! Szczególne podziękowania dla p. Karoliny Tomkowiak, mamy Gabrysi i Wojtka, za przygotowanie kącika z tatuażami i balonami, a także balony z helem.

GALERIA FOTO fot.K.Wrzosek